Bosch SMS44DI01T 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI01T 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI01T 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI01T 4 Programlı Bulaşık Makinesi
Bosch SMS44DI01T 4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bosch SMS44DI01T 4 Programlı Bulaşık Makinesi

0,00
Marka : Bosch
Fiyat : ₺15.500,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 20

 

Sadece İSTANBUL teslimdir.

 

Diğer İllere gönderim yapılmamaktadır.

Sadece İSTANBUL teslimdir.

 

Diğer İllere gönderim yapılmamaktadır.

Bosch SMS44DI01T 4 Programlı 13 Kişilik Bulaşık Makinesi

 
 

 

Solo kullanım tipiyle sunulan makine tek seferde 13 kişilik bulaşık yıkayabilir. Ürün, 4 programlı tasarımıyla yeni enerji sınıfı olan D kategorisinde yer alır. Geliştirilen Rackmatic teknolojisi ile tek hareket yapılarak üst sepetin seviyesi içerisinde yer alan bulaşıklara göre ayarlanabilir.

 


ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 

 • Cihazın Active Water sistemi, su tasarrufuna destek verir.
 • Üründe bulunan düşük gürültülü emisyon fonksiyonu, daha sessiz çalışmasını sağlar.
 • Erteleme özelliğiyle yıkamayı başlatma zamanı önceden belirlenebilir.
 

 


Fonksiyonel Cihaz

 

Cihazın birçok özelliğinden biri olan ekstra hijyen fonksiyonu, özellikle çıkarılması zor yağ lekelerinde avantaj sağlayabilir. Daha uzun süre yüksek sıcaklıkta yıkanan bulaşıklar için hijyenik temizlik sağlanır. Ayrıca ürün, yarım yük yıkama gerektiğinde suyu dengeli bir şekilde kullanır.

 


Yüksek Verim

 

Makinede kullanılan tablet deterjanlardan Akıllı Dozaj sistemi ile yüksek verim alınır. Bulaşığın yıkanma sürecinde tablet, uygun anda sepete otomatik düşer. Sepet içerisinde deterjan çözülmesi kontrollü biçimde gerçekleşir. Böylece tablet, bulaşığın durumuna göre gereken miktarda tüketilerek tasarruf fırsatı sunulur.

 


Kaliteli Cihaz

 

Bulaşık makinesi, kaliteli ve sağlam malzemelerle geliştirilir. Cihazın iç gövdesi paslanmaz çelikten tasarlanır ve çıkarılabilir kapak özelliği bulunur. Kendi sıcaklığı sayesinde mutfak gereçlerini kurutabilir. Panelde bulunan dijital gösterge, net ve kolay okuma imkanı verir. Uzun ömürlü olarak hizmet alabileceğiniz cihazı, dört farklı sıcaklık seviyesiyle çalıştırabilirsiniz.

 


Rackmatic: Yüksekliği ayarlanabilir 3 katlı üst sepet.

 

Rackmatic teknolojisi sayesinde basit bir el hareketiyle üst sepetin yüksekliğini, makine doluyken bile 3 farklı kademede ayarlayabilirsiniz. Böylece alt sepete büyük tabak ve tencereleri veya üst sepete uzun kadehleri kolayca yerleştirmiş olursunuz. Bosch bulaşık makinelerinde Rackmatic sayesinde her zaman, büyük tencerelere veya uzun kadehlere yer var.

 


Daha az su, daha az enerji, daha çok performans.

 

ActiveWater™: Çevreci otomatik su tasarruf sistemi ile maksimum verimlilik! Hedefli su dağıtımı, gelişmiş filtre teknolojisi, hızlı ısıtma ve yüksek pompa gücü su sirkülasyonunu artırır ve mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.

 


Daha önce hiç duymadığınız şekilde bulaşık yıkama.

 

Evin temiz tutulması zor olabilir. Evin sessiz tutulması bazen imkansız gelebilir. EcoSilence Drive fonksiyonlu bulaşık makinesinde düşük gürültülü emisyon ile yüksek performanslı temizlik sağlanır. EcoSilence Drive, sürtünme sesini minimuma indiren, fırçasız, enerji tasarruflu bir motorla donatılmıştır ve daha yumuşak, daha sessiz bir çalışma sağlar. Artık temiz olduğu kadar sessiz de olan evinizin tadını çıkarabilirsiniz.

 


Her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır.

 

Akıllı Dozaj Asistanı sistemi sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanır. Tablet deterjan, yıkama sürecinin en uygun anında özel tasarlanmış sepetin içine otomatik olarak düşer ve bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülür. Bu şekilde her yıkamada en mükemmel sonuç elde edilir.

 


İstenen başlatma zamanını kolayca seçebilirsiniz.

 

Zaman erteleme fonksiyonu sayesinde, istenen başlatma zamanı için programı önceden seçebilirsiniz. Bu; ürününüzü günün herhangi bir saatinde, iş saatleri içinde veya geceleri rahatça kullanabilmenizi sağlar.

 


Ekstra hijyen fonksiyonuyla temizlikte en yüksek standart.

 

Ekstra hijyen fonksiyonu, hijyen konusunda hassas olanlar ve çocuklu aileler için idealdir. Ekstra hijyen fonksiyonunda yıkama süresince bulaşıklar, daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutulur. Böylece bulaşıklarda üst düzey temizlik sağlanmış olur. Normal yıkama programlarıyla birlikte etkinleştirilen özellik, durulama sıcaklığını 10 dakikalığına 70°C'ye kadar yükseltir ve hijyenik sonuçlar sunar.

 


Kolay temizlenebilir Inoks dış yüzey

 

Ürününüzün dış yüzeyine kaplanan özel bir koruyucu film tabakası sayesinde çelik dış yüzey daha uzun süre temiz kalır, çizilmelere karşı daha dayanıklıdır ve daha kolay temizlenir.

 

 • Güvenli Alışveriş
  256 Bit SSL Şifreleme
 • Mutlu Müşteri
  %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Tüm Ürünlerde
  Ücretsiz Kargo
 • Kolay Ödeme
  12 Taksit Seçeneği
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR