SİPARİŞ ve TESLİMAT

 

Hangi Ödeme Seçeneklerini Kullanabilirim?

Siparişlerinizi kredi kartı ve banka havalesi ile oluşturabilirsiniz. Kredi kartı işlemleri alışverişinizi güvenle yapabilmeniz için 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir.

İsterseniz banka havalesi seçeneği kullanarak da siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi banka havale seçeneğini kullanarak oluşturduktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaramıza göndermeniz yeterlidir. 

Siparişiniz en hızlı şekilde onaylanıp gönderilmesi için havale/EFT işlemi yapıldıktan sonra havale bildirim formumuzu doldurarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havale/EFT yapılmayan siparişler iptal edilmektedir. Havale Bildirim Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Emre Kızılkaya Garanti Bankası - Levent Şubesi - İstanbul (401) 6677178

İban No: TR64 0006 2000 4010 0006 6771 78

 

Sipariş Takibi Nasıl Yaparım?

Mevcut siparişinizin hangi aşamada olduğunu "Siparişlerim" kısmından öğrenebilirsiniz.

 

Ürünüm Ne Zaman Elime Ulaşır?

Sipariş ve ödeme onayı sonrası 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Kargo firmaları gönderinin gideceği mesafeye göre 1 - 3 iş günü içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürün tedarik aşamasında gecikme olursa müşteriye bilgi verilir. Böylece müşteri ödemenin iadesini isteyebilir yada belirtilen süreyi bekleyerek ürünün gönderimini isteyebilir. Cumartesi ve pazar günü, resmi tatillerde ürün gönderimi sağlanmaz, takip eden ilk iş günü işleme alınır. Kargo firmasından kaynaklı gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. Adres bilgilerinin doğruluğu müşterinin sorumluluğundadır.